Novinky

INVENTURA brněnského skladu

INVENTURA brněnského skladu

Více zde celý článek

Rozvaděče Triton & Solarix skladem!!!

Rozvaděče Triton & Solarix skladem!!!

NOVĚ SKLADEM celý článek

FiberFuture - Svěřte krátké úseky do našich rukou

FiberFuture - Svěřte krátké úseky do našich rukou

FiberFuture - Svěřte krátké úseky do našich rukou celý článek

Nové komory Hidrostank SKLADEM!

Nové komory Hidrostank SKLADEM!

Nové komory Hidrostank SKLADEM! celý článek

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce celý článek

Vybrané produkty

Pigtail LC/UPC 50/125 2m

Pigtail optický LC/UPC, MM, OM2, 50/125, 900µm, 2m

Kód: PIO5LC2

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
48,20 Kč

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 10m

Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DLCSC10

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
287,20 Kč

Kabelová komora Hidrostank, 450x450mm, nosnost 40 tun, hloubka 400mm

Výroba EU, Certifikace TÜV

Kód: KMR-HT-45x45x40.

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
991,90 Kč

Pigtail SC/UPC 62,5/125 2m

Pigtail optický SC/UPC, MM, OM1, 62,5/125, 900µm, 2m

Kód: PIO6SC2

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
44,70 Kč

Hřebínek pro 6 3M Fibrloků

Hřebínek pro 6 3M Fibrloků

Kód: R30042

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
28 Kč

Kabel optický, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 8vl., 9/125, G657A, LSOH, 3mm, KDP

Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závesu, LSOH plášť, 8 vláken, singlemode, (SM),...

Kód: KO-08-9-7A01

Skladem: > 5000 m

cena bez DPH
10,30 Kč

Keystone Cat.5E, UTP, Krone, vhodný do ABB

Keystone Cat.5E, UTP, Krone, vhodný do ABB

Kód: KEC5EUTPAXE

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
30 Kč

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 62,5/125 1m

Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO6DLCSC1

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
197,80 Kč

Zásuvka optická 1x SC, LC duplex, výklopná kazeta, na omítku, transparentní...

Zásuvka optická 1x SC, LC duplex, výklopná kazeta, na omítku, transparentní kryt, FTTH

Kód: ZASOPT1XSC

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
89,70 Kč

Patch cord E2000/APC-LC/PC, Duplex, 09/125, 2x1,8mm, 5m

Patch cord optický SM, Duplex, 9/125, E2000/APC-LC/PC, vlákno G.657.A, 2x1,8mm, 5m

Kód: PO9DE2ALC5

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
1 070,90 Kč


Praha

Jan Seidl
tel.: 773 110 106

Poslat dotaz

Brno

Lada Kravčíková
tel.: 773 110 188

Poslat dotaz

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.