Novinky

Novinka KDP Optický RISER kabel

Novinka KDP Optický RISER kabel

Novinka KDP Optický RISER kabel celý článek

Možnost volby přepravní společnosti

Možnost volby přepravní společnosti

Možnost volby přepravní společnosti celý článek

Rozvaděče SFOS

Rozvaděče SFOS

Stali jsme se oficiálním distributorem sloupků SFOS celý článek

Rozvaděče Triton & Solarix skladem!!!

Rozvaděče Triton & Solarix skladem!!!

NOVĚ SKLADEM celý článek

FiberFuture - Svěřte krátké úseky do našich rukou

FiberFuture - Svěřte krátké úseky do našich rukou

FiberFuture - Svěřte krátké úseky do našich rukou celý článek

Nové komory Hidrostank SKLADEM!

Nové komory Hidrostank SKLADEM!

Nové komory Hidrostank SKLADEM! celý článek

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce celý článek

Vybrané produkty

Pigtail LC/UPC 62,5/125 2m

Pigtail optický LC/UPC, MM, OM1, 62,5/125, 900µm, 2m

Kód: PIO6LC2

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
48,20 Kč

Adaptér optický SC-SC, Simplex, UPC/PC, multimode, OM4

Optický adaptér SC-SC, multimode (MM), OM3, simplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, tyrkysový, keramická ferule

Kód: AOSCSMMOM4

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
29,20 Kč

Patch cord LC/APC-ST/PC, Duplex, 9/125, 5m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-ST/PC, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO9DLCAST5

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
245,90 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 50/125 2m, OM4

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM4, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO5DLCST2OM4

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
366 Kč

Vyvazovací panel 19", 1U, vyvazovací lišta jednostranná, barva černá,...

Vyvazovací panel 19", 1U, vyvazovací lišta jednostranná, barva černá, Datacom

Kód: 7501

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
211,20 Kč

Splitter PLC 1x4, SM, 0,9mm vlákno G.657A1 bez konektorů

Splitter PLC 1x4, SM, 0,9mm vlákno bez konektorů

Kód: SPLIT1/4PLC

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
299,70 Kč

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 5m

Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO5DLCSC5

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
252,80 Kč

Kabel optický J/A-DQ(ZN)H WBF, 8vl., 62,5/125, LSOH, AE02, CLT, Fca, KDP

Univerzální optický kabel s centrální trubkou, LSOH pláštěm, 8 vláken, multimode, (MM), 62,5/125, AE02, 5,4mm, KDP

Kód: KO-08-6-AE02

Skladem: > 1000 m

cena bez DPH
20,90 Kč

Splitter PLC 1x16, G.657.A1, PLC tube, in/out SC/APC, 0,9mm

Kód: SPLIT1/16PLC-SCA

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
952,30 Kč

19" ISDN panel Solarix 25 x RJ45 černý 1U

ISDN panel s 25 porty určený pro připojení uživatelských pracovišť k telefonní ústředně.

Kód: 24024725

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
942,35 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.