Novinky

Nové sloupky pro optické sítě

Nové sloupky pro optické sítě

Nové sloupky pro optické sítě celý článek

Zákaznické instalace kabelových komor Hidrostank

Zákaznické instalace kabelových komor Hidrostank

Zákaznické instalace kabelových komor Hidrostank celý článek

HIDROSTANK - zajímavá informace

HIDROSTANK - zajímavá informace

HIDROSTANK celý článek

Nové zafukovací kabely průměr 1,7mm 2-12 vláken

Nové zafukovací kabely průměr 1,7mm 2-12 vláken

Nové zafukovací kabely průměr 1,7mm 2-12 vláken celý článek

Optické patchcordy s vláknem EZ-Bend skladem

Optické patchcordy s vláknem EZ-Bend skladem

Optické patchcordy s vláknem EZ-Bend skladem celý článek

Nová víka plast/kompozit pro komory Hidrostank

Nová víka plast/kompozit pro komory Hidrostank

Nová víka plast/kompozit pro komory Hidrostank celý článek

Vybrané produkty

Konektor RJ45 UTP CAT5E 8p8c - lanko, Datacom

Konektor RJ45 UTP CAT5E 8p8c - lanko, Datacom

Kód: 4150

Skladem: ANO

cena bez DPH
2,20 Kč

Pigtail LC/UPC 62,5/125 2m

Pigtail optický LC/UPC, MM, OM1, 62,5/125, 900µm, 2m

Kód: PIO6LC2

Skladem: ANO

cena bez DPH
48,20 Kč

Tritón, Háček 40x80 kovový, D3

Tritón, Háček 40x80 kovový, D3

Kód: RAX-D3-X48-X3

Skladem: ANO

cena bez DPH
63,80 Kč

Víko Hidrostank, 450x450mm, zatížitelnost B125 (12,5t), litina, EN-124,...

Víko Hidrostank, 450x450mm, zatížitelnost B125 (12,5t), litina, EN-124, litinový rám

Kód: VB125-HT-45x45

Skladem: ANO

cena bez DPH
1 441,83 Kč

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 50/125 1m

Patchcord optický ST/PC-ST/PC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO5DSTST1

Skladem: ANO

cena bez DPH
178,90 Kč

Adaptér optický LC-LC Duplex multimode, OM4

Adaptér optický LC-LC Duplex multimode, OM4

Kód: AOLCDMMOM4

Skladem: ANO

cena bez DPH
65,40 Kč

Patch cord SC/APC-SC/UPC Duplex 9/125 2m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-SC/UPC, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DSCASC2

Skladem: ANO

cena bez DPH
208,10 Kč

Víko plastové s rámem pro komory Hidrostank, 450x450mm, bez zamykání, barva šedá

Víko plastové s rámem, 450x450mm pro komory Hidrostank, bez zamykání, barva šedá

Kód: VA15-HT-45x45

Skladem: ANO

cena bez DPH
1 322,90 Kč

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 50/125 5m

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO5DLCLC5

Skladem: ANO

cena bez DPH
261,40 Kč

Patch cord ST/PC-SC/UPC Duplex 62,5/125 2m

Patchcord optický ST/PC-SC/UPC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO6DSTSC2

Skladem: ANO

cena bez DPH
189,20 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.