Novinky

Konference Olomouc 2017

Konference Olomouc 2017

Konference Olomouc 2017 celý článek

Zákaznické instalace kabelových komor Hidrostank

Zákaznické instalace kabelových komor Hidrostank

Zákaznické instalace kabelových komor Hidrostank celý článek

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce celý článek

Budujete optickou síť?

Budujete optickou síť?

Budujete optickou síť? celý článek

Nové sloupky pro optické sítě

Nové sloupky pro optické sítě

Nové sloupky pro optické sítě celý článek

Vybrané produkty

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 62,5/125 1m

Patchcord optický ST/PC-ST/PC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO6DSTST1

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
178,90 Kč

Kabel optický J/A-DQ(ZN)H WBF, 8vl., 50/125, LSOH, AE02, CLT, KDP

Univerzální optický kabel s centrální trubkou, LSOH pláštěm, 8 vláken, multimode, (MM), 50/125, AE02, 5,4mm, KDP,...

Kód: KO-08-5-AE02

Skladem: > 1000 m

cena bez DPH
15,10 Kč

Záslepka do SC portu

Záslepka do SC portu

Kód: ZOSCMAF

Skladem: > 500 ks

cena bez DPH
3 Kč

Patch cord LC/APC-LC/APC, Duplex, 9/125, 1m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/APC-LC/APC, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO9DLCALCA1

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
220,10 Kč

Mikrotrubička Mikrohard 7/5.5 primární, zelená

Mikrotrubička Mikrohard 7/5.5 primární, zelená

Kód: MKR7-5.5Z

Skladem: > 1000 m

cena bez DPH
3,40 Kč

Keystone Solarix CAT6 UTP RJ45 černý

Zařezávací nestíněný keystone CAT6, černý.

Kód: 25286601

Skladem: > 500 ks

cena bez DPH
55,90 Kč

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 50/125 10m, OM4

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, MM, OM4, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO5DLCLC10OM4

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
493 Kč

Kabel optický, A-D2YT, Flat DROP, 12 vl., 9/125, 1550N, plochá konstrukce...

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou určení k zavěšení, PE plášt, 12 vláken, singelmode,...

Kód: KO-12-9-AS0I

Skladem: > 5000 m

cena bez DPH
15,40 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 10m

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DSCSC10

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
282,10 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 5m, OM3

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO5DSCSC5OM3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
275,20 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.