Novinky

Optické patchcordy s vláknem G.657.B3 skladem

Optické patchcordy s vláknem G.657.B3 skladem

Optické patchcordy s vláknem G.657.B3 skladem celý článek

Situace na trhu optických kabelů

Situace na trhu optických kabelů

Situace na trhu optických kabelů celý článek

Výprodej 2F optického kabelu Z155

Výprodej 2F optického kabelu Z155

Výprodej 2F optického kabelu Z155 celý článek

Novinka KDP Optický RISER kabel

Novinka KDP Optický RISER kabel

Novinka KDP Optický RISER kabel celý článek

Možnost volby přepravní společnosti

Možnost volby přepravní společnosti

Možnost volby přepravní společnosti celý článek

Rozvaděče SFOS

Rozvaděče SFOS

Stali jsme se oficiálním distributorem sloupků SFOS celý článek

Rozvaděče Triton & Solarix skladem!!!

Rozvaděče Triton & Solarix skladem!!!

NOVĚ SKLADEM celý článek

FiberFuture - Svěřte krátké úseky do našich rukou

FiberFuture - Svěřte krátké úseky do našich rukou

FiberFuture - Svěřte krátké úseky do našich rukou celý článek

Nové komory Hidrostank SKLADEM!

Nové komory Hidrostank SKLADEM!

Nové komory Hidrostank SKLADEM! celý článek

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce celý článek

Vybrané produkty

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 9/125 1m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, LC/UPC-LC/UPC, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO9DLCLC1

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
199,50 Kč

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 50/125 3m

Patchcord optický ST/PC-ST/PC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO5DSTST3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
206,40 Kč

Patch cord SC/APC-SC/APC Duplex 9/125 3m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, SC/APC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO9DSCASCA3

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
227 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 9/125 1m

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO9DLCST1

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
194,30 Kč

Adaptér optický SC-SC, Duplex, UPC/PC multimode, OM3

Optický adaptér SC-SC, multimode (MM), OM3, duplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, tyrkysový, keramická ferule

Kód: AOSCDMMOM3

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
56,80 Kč

Patch cord LC/UPC-LC/UPC Duplex 9/125 3m

Patchcord optický LC/UPC-LC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO9DLCLC3

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
220,10 Kč

Víko kompozitní A15 pro komory Hidrostank, 58x58cm a 68x68cm, fixace šroubem

Víko kompozitní s rámem pro komory Hidrostank, 580x580mm a 680x680mm, fixace šroubem, barva černá

Kód: VA15-HT-58x58S

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
1 698 Kč

Kabel optický J/A-DQ(ZN)H WBF, 8vl., 50/125, OM4, LSOH, AE02, CLT, Eca, KDP

Univerzální optický kabel s centrální trubkou, LSOH pláštěm, 8 vláken, multimode, (MM), 50/125, OM4, AE02, 5,4mm, KDP

Kód: KO-08-5-AE02-OM4

Skladem: > 500 m

cena bez DPH
43,90 Kč

Patch kabel plochý CAT5E UTP LSOH 1m šedý non-snag-proof

Plochý patch kabel CAT5E UTP LSOH 1m šedý.

Kód: 28780109

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
25 Kč

Patch cord ST/PC-ST/PC Duplex 50/125 5m, OM4

Patchcord optický ST/PC-ST/PC, MM, OM4, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO5DSTST5OM4

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
378 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.