Novinky

Budujete optickou síť?

Budujete optickou síť?

Budujete optickou síť? celý článek

Nové sloupky pro optické sítě

Nové sloupky pro optické sítě

Nové sloupky pro optické sítě celý článek

Zákaznické instalace kabelových komor Hidrostank

Zákaznické instalace kabelových komor Hidrostank

Zákaznické instalace kabelových komor Hidrostank celý článek

Vybrané produkty

Patch cord E2000/APC-LC/PC, Duplex, 09/125, 2x1,8mm, 2m

Patch cord optický SM, Duplex, 9/125, E2000/APC-LC/PC, vlákno G.657.A, 2x1,8mm, 2m

Kód: PO9DE2ALC2

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
1 047,90 Kč

Kabel optický A-DQ2Y, 6x1,5, 48vl., 9/125, PE, 5,7mm, TM0I, MLT, KDP

DOPRODEJ - nahrazen konstrukcí Z019

Kód: KO-48-9-TM0I

Skladem: > 20 m

cena bez DPH
33,50 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 50/125 1m

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM2, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO5DLCST1

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
201,20 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 2m, OM3

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO5DSCSC2OM3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
215 Kč

Patch cord LC/UPC-SC/UPC Duplex 9/125 10m

Patchcord optický LC/UPC-SC/UPC, SM, OS2, Duplex, 9/125, LSZH, 2x2mm, 10m

Kód: PO9DLCSC10

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
287,20 Kč

Patch cord SC/UPC-SC/UPC Duplex 50/125 5m, OM3

Patchcord optický SC/UPC-SC/UPC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 5m

Kód: PO5DSCSC5OM3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
275,20 Kč

Víko kompozitní A15 s rámem pro komory Hidrostank, 580x580mm, fixace šroubem,...

Víko kompozitní s rámem pro komory Hidrostank, 580x580mm, fixace šroubem, barva černá

Kód: VA15-HT-58x58S

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
1 598,40 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 50/125 1m, OM4

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM4, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 1m

Kód: PO5DLCST1OM4

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
353 Kč

Patch cord E2000/APC-SC/PC, Duplex, 09/125, 2x1,8mm, 1m

Patch cord optický SM, Duplex, 9/125, E2000/APC-SC/PC, vlákno G.657.A, 2x1,8mm, 1m

Kód: PO9DE2ASC1

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
1 011,60 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 50/125 3m, OM3

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM3, Duplex, 50/125, LSZH, 2x2mm, 3m

Kód: PO5DLCST3OM3

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
261,40 Kč


Praha

Jan Seidl
tel.: 773 110 106

Poslat dotaz

Brno

Lada Kravčíková
tel.: 773 110 188

Poslat dotaz

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.