Novinky

Novinka KDP Optický RISER kabel

Novinka KDP Optický RISER kabel

Novinka KDP Optický RISER kabel celý článek

Možnost volby přepravní společnosti

Možnost volby přepravní společnosti

Možnost volby přepravní společnosti celý článek

Rozvaděče SFOS

Rozvaděče SFOS

Stali jsme se oficiálním distributorem sloupků SFOS celý článek

Rozvaděče Triton & Solarix skladem!!!

Rozvaděče Triton & Solarix skladem!!!

NOVĚ SKLADEM celý článek

FiberFuture - Svěřte krátké úseky do našich rukou

FiberFuture - Svěřte krátké úseky do našich rukou

FiberFuture - Svěřte krátké úseky do našich rukou celý článek

Nové komory Hidrostank SKLADEM!

Nové komory Hidrostank SKLADEM!

Nové komory Hidrostank SKLADEM! celý článek

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce

Nové univerzální optické kabely v naší nabídce celý článek

Vybrané produkty

Patch kabel CAT5E SFTP PVC 5m šedý snag-proof C5E-315GY-5MB

Patch kabel CAT5E SFTP PVC 5m šedý.

Kód: 28320509

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
86,09 Kč

Adaptér optický SC-SC, Duplex, UPC/PC multimode

Optický adaptér SC-SC, multimode (MM), duplexní, pro konektory s UPC/PC zabroušením, šedý, keramická ferule

Kód: AOSCDMM

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
24,10 Kč

Spojka hrncová pro max. 240 vl., 6x kruhový vstup, 1 oválný vstup, vybavená...

Spojka hrncová pro max. 240 vl., 6x kruhový vstup, 1 oválný vstup

Kód: SP-OPT-240-2

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
3 251 Kč

Patch kabel CAT5E UTP PVC 2m šedý non-snag-proof C5E-155GY-2MB

Patch kabel CAT5E UTP PVC 2m šedý.

Kód: 28310209

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
28,11 Kč

19" Patch panel Solarix 24 x RJ45 CAT6 UTP s vyvaz. lištou černý 1U

Nestíněný patch panel CAT6 24 portů s vyvazovací lištou, černý.

Kód: 24000341

Skladem: < 20 ks

cena bez DPH
1 309,70 Kč

Patch cord LC/UPC-ST/PC Duplex 62,5/125 2m

Patchcord optický LC/UPC-ST/PC, MM, OM1, Duplex, 62,5/125,LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO6DLCST2

Skladem: > 20 ks

cena bez DPH
215 Kč

Instalační kabel Solarix CAT5E FTP PVC Eca 305m/box SXKD-5E-FTP-PVC

Kvalitní stíněný kabel CAT5E s PVC pláštěm, 305m box. Prodej celé balení.

Kód: 27655142

Skladem: > 500 m

cena bez DPH
7,93 Kč

19' rozvaděč jednodílný 15U/400mm celoskleněné dveře

Tritón, 19" rozvaděč jednodílný 15U/400mm celoskleněné dveře

Kód: RBA-15-AS4-XAX-A1

Skladem: < 5 ks

cena bez DPH
3 084 Kč

Kabel optický, Blown Cable, 4vl., 9/125, LFP, 2,8mm, Z006, CLT, KDP

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou, LFP pláštěm, 4 vlákna, singelmode, (SM), 9/125, Z006,...

Kód: KO-04-9-Z006

Skladem: > 1000 m

cena bez DPH
6,70 Kč

Patch cord ST/PC-SC/APC, Duplex, 9/125, 2m

Patchcord optický SM, OS2, Duplex, 9/125, ST/PC-SC/APC, LSZH, 2x2mm, 2m

Kód: PO9DSTSCA2

Skladem: > 100 ks

cena bez DPH
208,10 Kč



Litujeme, ale nikdo z našich obchodníků momentálně není on-line

Zanechejte nám prosím vzkaz na e‑mailové adrese info@ma-fia.cz

Děkujeme

Facebook Linked

Tyto webové stránky pro svůj správný chod využívají soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.